Odwiedziny

Online

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Lego

 

Czy słyszałeś już o First Lego League?

*Jeżeli masz od 14 do 16 lat, Twoją pasją jest robotyka i programowanie, dysponujesz czasem i energią, lubisz wyzwania, które rozwiązują problemy…

*Jeżeli jesteś rodzicem nastolatka w wieku od 14 do 16 lat; wiesz, że tkwi w niej lub nim ogromny twórczy potencjał; interesuje się zagadnieniami informatycznymi i pragniesz, aby stał się częścią zespołu, który ma szansę wystartować w światowej lidze Lego…

*Jeżeli jesteś dyrektorem szkoły lub domu kultury i z całego serca pragniesz stworzyć wychowankom nowe, szerokie możliwości…

---SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! Serdecznie zapraszamy!---

*Natomiast jeśli jesteś szefem firmy lub osobą prywatną, która chciałaby zrobić coś dobrego dla młodych i świata.
Masz możliwość finansowego wsparcia edukacji dzieci?

Pragniesz stać się początkiem pozytywnej reakcji łańcuchowej, która może rozwiązywać realne problemy świata, takie jak uzyskanie czystej wody, recykling, energia itp. ?

UWAGA! UWAGA! Naprawdę jest okazja!

Jaka? Bardzooo szlachetna! Możesz objąć patronatem grupę juniorów First Lego League i tym samy stanąć obok tak wielkich sponsorów First Lego League jak Lego, 3M, National Instrument i Rockwell Automation! 
https://www.firstinspires.org/a…/our-supporters/fll-sponsors

Wspierając juniorów First Lego League staniesz się człowiekiem, który daje dzieciom skrzydła!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bardzo chętnie z Tobą porozmawiamy! My, czyli zespół Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!

***Zapraszamy do zadawania pytań przez czat na facebook'u. ;)

***Małgorzata Szczepaniak, tel. 68 32 82 118 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

***Jędrzej Danilewicz, tel. 68 32 82 116 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o First Lego League:
polska edycja http://www.first-lego-league.org.pl/

Submit to FacebookSubmit to Twitter