een szkolenia nowy

 

Oferty międzynarodowej współpracy biznesowej

 

Newsletter

Newsletter nr 2 - 9 czerwiec 2020

Newsletter

 

newsletter nr 2 2020                                                        09 czerwiec 2020

 

 

 

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy pochodzącymi z bazy projektu Enterprise Europe Network.

Profile podzielone są na dwie kategorie:

- oferty – autor profilu oferuje pewien produkt/usługę i szuka miejsca zbytu,

- zapytanie - autor profilu poszukuje podwykonawców/dostawców/kooperantów.

W przypadku zainteresowania wybranym profilem, proszę o kontakt (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Przypominam, że działania podejmowane przez Centrum są dla Państwa bezpłatne!!!!

Pozdrawiam,

Zespół CPiTT UZ

 

OFERTY

Numer referencyjny

Treść oferty

Branża

BODE20200513001

Niemiecka firma z sektora MSP, projektująca i produkująca urządzenia do wykrywania awarii kabli poszukuje dystrybutorów w Europie.

elektryczna

BOIT20200507001

Włoski spin-off uniwersytecki stworzył alternatywę dla formaliny - nietoksyczną i niekancergenną substancję, której stosowanie może uwolnić szpitale od szkodliwej formaliny, na działanie której wystawieni są pracownicy służby zdrowia. Firma poszukuje zagranicznych dystrybutorów.

medyczna, chemiczna

  BOSG20200512004

Firma z siedzibą w Singapurze, która dostarcza sprzęt medyczny ochrony osobistej związany z ochroną przed COVID-19, szuka możliwości ekspansji na rynku europejskim. Firma szuka długoterminowej współpracy na zasadzie umowy dystrybucyjnej.

medyczna

BOIL20191124002

Izraelska firma agro-techniczna opracowała rozwiązanie do kontroli poziomu nawodnienia oraz czujniki wspierające proces decyzyjny odnośnie podjęcia akcji nawadniania. Główną zaletą systemu jest jego pełna automatyzacja i inicjowanie nawadnianie bez udziału człowieka. Firma szuka dystrybutorów na zasadzie umowy dystrybucyjnej.

rolnicza

  BOLU20200410001

Firma z Luksemburga opracowała platformę, która wspiera przemysł produkcyjny w przekształceniu cyfrowym oraz zaplecze produkcyjne w oparciu o sztuczną inteligencję od pomysłu do rekomendacji odnośnie produkcji w czasie rzeczywistym.  Organizuje zasoby firmy (maszyny, czujniki, sztuczną inteligencję, chmurę..) oraz zapewnia łatwą wymianę danych pomiędzy nimi. Firma szuka umowy zlecenia z firmami produkcyjnymi oraz komercyjnej z dostawcami usług IT.

IT

BOUA20200430001

Ukraińska firma, utworzona w 1991, opracowuje i produkuje formy wtryskowe, świadczy usługi odlewania, formowania przez zgniatanie, obróbki metalu dla szerokiego zakresu przemysłów, takich jak samochodowy, meblarski i okuć meblowych, budownictwo, medycyna, rolnictwo. Firma poszukuje partnerów międzynarodowych do zawarcia umowy produkcyjnej.

metalowa

BODE20200512002

Mała niemiecka firma opracowała produkt do naturalnego planowania rodziny. Produkt to system czujników, który podczas snu mierzy temperaturę ciała, a nie tylko temperaturę powierzchni. Produkt ma na celu pomóc kobietom w określeniu owulacji i okna ich płodności. Czujnik można również wykorzystać do identyfikacji dni niepłodnych. Firma obsługuje rynek niemiecki i szwajcarski. Są otwarci na kontakty z partnerami dystrybucyjnymi i handlowymi ze wszystkich innych krajów.

IT, elektroniczna, medyczna

  BOFR20200514001

Francuski start-up opracowuje innowacyjne oprogramowanie open source do optymalizacji transportu (mobilność, dostawy, usługi). To oprogramowanie już udowodniło swoją wartość w zakresie redukcji kosztów transportu (do 20%). Firma poszukuje współpracy biznesowej na podstawie umowy licencyjnej z przedsiębiorcami.

IT

 

ZAPYTANIE

Numer referencyjny

Treść zapytania

Branża

BRCZ20200505001

Znana czeska firma poszukuje nowych produktów, które mogłaby sprzedawać przez swoją międzynarodową sieć handlową. Firma ma doświadczenie w globalnym marketingu i sprzedaży urządzeń optycznych (kamery przemysłowe, skanery 3D). Poszukiwane są małe i średnie firmy dysponujące innowacyjnymi produktami z tych kategorii. Firma oferuje usługi dystrybucji oraz założenia spółki joint venture.

komputery i IT

BRUK20200519001

Brytyjski dystrybutor urządzeń medycznych, działający na rynku międzynarodowym poszukuje innowacyjnych, jednorazowych wyrobów medycznych stosowanych w leczeniu żeńskich problemów urologicznych i ginekologicznych. Firma oferuje usługi dystrybucyjne producentom takich produktów.

medycyna

BRFI20200511001

Fińska firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z papieru dla szpitali. Firma poszukuje dostawców watoliny celulozowej oraz bibuły, w szczególności producentów. Współpraca ma odbywać się na podstawie umowy produkcyjnej lub o dostawie.

opakowania, papier

BRLT20200508001

Litewska firma projektująca sukienki dla kobiet i dziewczyna oraz sprzedająca je we własnych sklepach pragnie poszerzyć oferowany asortyment. Firma poszukuje europejskich producentów sukienek, bluzek, t-shirtów, spódnic, pończoch, torebek i innych akcesoriów modowych dla kobiet. Firma oferuje usługę dystrybucji.

tekstylia, moda

BRIT20200521001

Włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji skórzanych torebek i akcesoriów poszukuje producentów materiałów do wyboru wojskowych plandek, namiotów, zasłon w celu zastosowania ich w swoich produktach.

tekstylia

BRSE20200507001

Szwedzka firma szuka producenta CMT (krojenie, produkcja i wykończenie) do produkcji pikowanych i izolowanych koców zewnętrznych. Mile widziane doświadczenie w produkcji sprzętu outdoorowego, takiego jak śpiwory, hamaki itp. Producent powinien być w stanie szyć za pomocą techniki podwójnego szycia. Ponadto producent powinien mieć siedzibę w Europie, na przykład na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach lub Portugalii.

tekstylia

BRDK20200219002

Duńska firma działająca jako lokalny przedstawiciel handlowy / platforma dystrybucyjna dla międzynarodowych dostawców skierowanych do branży budowlanej i konstrukcyjnej szuka nowych dostawców wysokiej jakości pieców i / lub pieców na pellet drzewne z oznakowaniem CE, a także pieców zasilanych bioetanolem. Firma oferuje dostęp do rynku duńskiego i być może również skandynawskiego poprzez solidną sieć kontrahentów, a także kluczowych sprzedawców na rynku (rynkach), na podstawie umowy z dostawcą.

budowlana

BRTR20200511001

Doświadczona turecka firma specjalizuje się w budownictwie i infrastrukturze. Firma poszukuje partnerów joint venture do przyłączenia się do przetargów budowlanych.

Poza tym firma specjalizuje się również w imporcie, dystrybucji i handlu materiałami elektrycznymi, budowlanymi, akustycznymi i jest oficjalnym dystrybutorem niektórych europejskich firm w Turcji. Firma szuka umowy na usługi dystrybucyjne.

budowlana

BRSE20200508001

Szwedzka firma typu start-up zamierza sprzedawać szwedzkie koce wełniane. Głównymi zaletami dla użytkownika są wysokiej jakości tekstylia domowe z ekologicznej wełny ze Szwecji. Wymagana jest trwała i zrównoważona produkcja o wysokiej identyfikowalności.

Firma szuka europejskiego producenta koców wełnianych do umowy produkcyjnej. Na początku należy zaakceptować mniejsze ilości produkcji.

tekstylia

BRLU20200514001

Luksemburska firma zajmująca się sprzedażą wszelkiego rodzaju towarów budowlanych, szuka porozumień o wyłącznej dystrybucji w celu sprzedaży produktów w Luksemburgu i Wielkim Regionie (Wielkie Księstwo Luksemburga, Nadrenia-Palatynat i regiony Saary w Niemczech, region Grand Est we Francji i regionie Walonii w Belgii).

materiały i usługi budowlane

BRJP20200417001

Japoński dystrybutor zaawansowanych technologicznie urządzeń poszukuje dostawców nowoczesnych produktów konsumenckich w celu dywersyfikacji działalności. W szczególności firma chciałaby zostać wyłącznym dystrybutorem produktów wykorzystujących naprawdę przełomowe technologie, które pokazują potencjał na rynku japońskim, posiadające pewnego rodzaju połączenie z kamerami lub obrazowaniem. Firma zainteresowana jest współpracą w oparciu o umowę na wyłączność usług dystrybucyjnych.

IT, elektronika

BRGR20200525001

Greckie partnerstwo na rzecz inwestycji prywatnych specjalizujące się w fuzjach i przejęciach oferuje środki finansowe na inwestycje w spółki przemysłowe. Poszukiwane są firmy z branży turystycznej, energetycznej, rolno-spożywczej i produkcyjnej o solidnym biznesplanie i wysokim tempie wzrostu. Rodzaje pożądanej współpracy to umowa finansowa i / lub umowa joint venture.

finanse

BRFR20200507002

Francuska firma specjalizująca się w produkcji składników suplementów diety i zdrowej żywności, z mięsa i produktów ubocznych ślimaków, szuka partnera, który byłby w stanie przeprowadzić proces ekstrakcji w ramach umowy podwykonawczej. Poszukuje partnera w Unii Europejskiej.

spożywcza

BRFR20200507001

Francuskie MŚP z szeroką siecią dystrybucji na poziomie krajowym dekoracyjnych podłóg i wykładzin wewnętrznych poszukuje nowych ekologicznych i designerskich produktów do ścian, podłóg i sufitów. Interesują go umowy wyłącznej dystrybucji na rynek krajowy.

budowlana, dekoracyjna

BRES20200507001

Hiszpańska firma z Barcelony szuka europejskich dostawców rękawic nitrylowych z białą etykietą do walki z Covid-19. Obecnie firma dystrybuuje produkty do pielęgnacji ciała, higieny osobistej i kosmetyków na całym terytorium Hiszpanii i stara się zawrzeć umowę z nowym zaufanym międzynarodowym producentem lub dostawcą, głównie z UE lub Turcji.

medyczna

BRNL20200518001

Ta holenderska firma szuka innowacyjnych produktów wysokiej jakości, które sprawią, że sporty na świeżym powietrzu będą łatwiejsze lub przyjemniejsze. Produkty powinny mieć zastosowanie do jazdy na nartach, snowboardzie, turystyki pieszej, kempingu, kolarstwa górskiego lub kolarstwa wyścigowego i naprawdę wyróżniać się. Firma oferuje wprowadzanie nowych produktów na rynki holenderski i belgijski za pośrednictwem swojej uznanej sieci sprzedawców detalicznych i handlu elektronicznego. Firma chciałaby współpracować w ramach umowy o usługi dystrybucyjne.

sportowa

BRDE20200514001

Niemiecka firma specjalizuje się w dystrybucji podstawowych i wyspecjalizowanych przemysłowych produktów chemicznych. Aby sprostać zapotrzebowaniu swoich klientów, firma poszukuje umów z dostawcami surowców. Poszukiwane produkty znajdą zastosowanie w następujących branżach: chemia, papier, szkło, farby i lakiery, a także w polimerach.

chemiczna

BRPT20200427001

Portugalskie MŚP z 18-letnim doświadczeniem w analizach technicznych, projektowaniu, doradztwie dla użytkowników końcowych / inwestorów oraz wdrażaniu zarządzania energią w budynkach, przemyśle i logistyce szuka nowych innowacyjnych produktów (urządzenia sterujące i oprogramowanie, czujniki i urządzenia pomiarowe) do swojego portfela ofert. Firma poszukuje podmiotów prywatnych do zawarcia umowy agencyjnej.

elektroniczna, budowlana, OZE

BRGR20200515001

Greckie MŚP, które importuje i sprzedaje skutery elektryczne i pojazdy elektryczne, obecnie chce rozszerzyć ofertę, dodając do swojego portfolio więcej pojazdów elektrycznych. Firma poszukuje współpracy z producentami pojazdów z napędem elektrycznym zarówno drogowym, jak i morskim (skutery elektryczne, pojazdy, skutery wodne, folie elektroniczne itp.) W ramach umowy o usługi dystrybucyjne.

elektryczna, motoryzacyjna

BRUA20200526001

Ukraińskie MŚP z doświadczeniem w dystrybucji mebli dąży do zwiększenia swojego portfolio produktów, głównie mebli domowych, wykonanych z naturalnego drewna. Firma chce importować nowe modele produktów w oparciu o umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

meblarska

BRFR20200520001

Francuska firma specjalizująca się w internetowej sprzedaży skórzanych butów damskich, projektuje własne modele i regularnie rozwija nowe marki. Dziś produkty są wytwarzane w Azji, ale firma zdecydowała się przenieść produkcję do Europy, dlatego firma szuka producentów, którzy mogliby produkować buty pod marką własną. Zadania wynikające z umowy produkcyjnej będą obejmowały również pozyskiwanie materiałów (skóry, części obuwnicze).

obuwnicza

Newsletter st

Newsletter nr 1 - 1 czerwiec 2020

Newsletter

 

newsletter nr                                                        01 czerwiec 2020

 

 

 

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy pochodzącymi z bazy projektu Enterprise Europe Network.

Profile podzielone są na dwie kategorie:

- oferty – autor profilu oferuje pewien produkt/usługę i szuka miejsca zbytu,

- zapytanie - autor profilu poszukuje podwykonawców/dostawców/kooperantów.

W przypadku zainteresowania wybranym profilem, proszę o kontakt (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Przypominam, że działania podejmowane przez Centrum są dla Państwa bezpłatne!!!!

Pozdrawiam,

Zespół CPiTT UZ

 

OFERTY

Numer referencyjny

Treść oferty

Branża

BOFI20200227001

Fińska firma produkująca barwiony fornir modyfikowany z drewna brzozowego poszukuje dystrybutorów i agentów handlowych w Polsce, Japonii, Norwegii oraz Szwajcarii. Ten unikalny materiał jest idealny do zastosowania na meblach, ścianach i drzwiach, sufitach, panelach akustycznych itp.  Firma poszukuje doświadczonych dystrybutorów z sektora produktów drewnianych lub agentów handlowych znających się na powierzchniach drewnianych i współpracujących z architektami oraz projektantami wnętrz.

produkty drewniane, meble

BOLT20200212001

Litewska firma z sektora spożywczego produkuje szeroką gamę przekąsek - ziarna słonecznika, płatki śniadaniowe, chałwę, wafle itp. Firma poszukuje agentów handlowych i dystrybutorów, a także rozważa podpisanie umowy produkcyjnej.

spożywcza

BOBE20200310001

Belgijska firma produkcyjna, działająca od 2004 roku sprzedaje suchą karmę dla psów i kotów w kilku krajach - Belgia, Polska, Francja, Holandia. Jej produkty są wysokiej jakości, produkowane z naturalnych składników i w większości kupowanych od lokalnych producentów. Niedawna zmiana marki spowodowała wzrost sprzedaży tych produktów, a w celu dalszego wzrostu firma poszukuje nowych dystrybutorów.

spożywcza

BOBE20200225001

Innowacyjna, belgijska firma z Walonii oferuje unikalną technologię z zakresu powierzchni wysokopróżniowych. Firma specjalizuje się w produkcji cienkich folii poprzez fizyczne osadzanie z fazy gazowej (PVD), zgodnych z rozporządzeniem REACH. Technologia ta pozwala na poprawienie właściwości produktów poprzez optymalizację ich powierzchni. Firma poszukuje licencjobiorców oraz oferuje usługi outsourcingu i podwykonawstwa.

materiałowa

BOIL20190721001

Wiodąca izraelska firma, produkująca wyroby z plastiku, stworzyła innowacyjny system zapobiegający zmiażdżeniu palców przez drzwi. Jest to łatwy w obsłudze system, chroniący dzieci i osoby starsze przed kontuzjami palców. Firma poszukuje dystrybutorów.

materiałowa, meblarska

BOES20200311002

Hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji rozwiązań do ogrzewania elektrycznego opracowała cyfrowy grzejnik zdolny do samoregulacji ładowania oraz inteligentnej kontroli poziomu ładowania w celu zapewnienia maksimum oszczędności energii. Firma szuka dystrybutorów na całym świecie.

budowlana, grzewcza 

BOHU20200205001

Węgierska firma tekstylna oferuje swój antybakteryjny materiał ze 100% poliestru pokrytego jonami srebra, z nadwyżki produkcji dla wojska w kolorach NATO w korzystnej cenie. Materiał ma wiele zastosowań. Współpraca mogłaby polegać na dystrybucji lub umowie komercyjnej.

materiałowa, tekstylna

BODE20200324001

Niemiecka firma opracowała system konstrukcji balkonu, który pozwala na łatwy montaż w istniejących już budynkach. Jest modułowy, elastyczny, oparty na aluminium oraz łatwy w montażu. Firma szuka partnerów do produkcji i dystrybucji systemu.

budowlana

BORO20200226001

Firma z Rumunii, która od 2016 roku produkuje drewniane zabawki i małe meble, poszukuje dystrybutorów lub przedstawicieli handlowych. Firma opracowała własny rewolucyjny produkt: modułowe łóżeczko dziecięce, z którego można korzystać w wieku od 0 do nawet 14 - 18 lat (w końcowej fazie łóżko osiąga długość 1,8 m i szerokość 0,9 m). Firma poszukuje partnerów biznesowych do umów na usługi dystrybucji i umów agencyjnych we wszystkich krajach UE.

meblarska

BORO20200304001

Rumuńska firma produkuje partnerów do zawarcia umów usług dystrybucyjnych i rozwoju sprzedaży na rynkach międzynarodowych. Firma produkuje różnego typu biodegradowalne detergenty do wielu powierzchni, rozpuszczalniki, czynniki odmrażające do grzejników/paneli solarnych.

chemiczna

ZAPYTANIE

Numer referencyjny

Treść zapytania

Branża

BRDE20200305001

Niemiecka firma z branży metalowej poszukuje producenta narzędzi. Producent narzędzi powinien być w stanie wytwarzać złożone formy wtryskowe ze stali. Formy wtryskowe zostaną wykorzystane do dalszych procesów produkcyjnych. Niemiecka firma produkuje elementy wykonane ze stali, stali nierdzewnej i aluminium. Oferta obejmuje zarówno małe laserowe części tnące, jak i złożone zespoły. Preferowane długoterminowe partnerstwo na podstawie umowy produkcyjnej z firmami z Polski, Czech lub Litwy.

metalowa, maszynowa

BRIT20200325001

Mała włoska firma specjalizująca się w mechanice precyzyjnej opracowała innowacyjne urządzenie do selektywnej zbiórki odpadów. Urządzenie jest w stanie rozróżnić i zagęścić do 7 rodzajów odpadów; z przebaczeniem na użytek prywatny, szpitale, szkoły, firmy i inne podobne organizacje. Firma poszukuje partnera przemysłowego do zawarcia umowy produkcyjnej i opracowania zaprojektowanego przez siebie prototypowego urządzenia.

mechaniczna, środowiskowa 

BRRU20200213002

Rosyjska firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju mebli: biurowych, mieszkaniowych i ulicznych. W celu zawarcia umowy na dostawy firma poszukuje  dostawcy sprzętu i wyposażenia do mebli, w tym (zamków, uchwytów itp.)

metalowa, meblowa

BRES20200304001

Hiszpańska firma zajmująca się dystrybucją produktów i sprzętu medycznego i sanitarnego (zwłaszcza narzędzi wykorzystywanych w chirurgii urazowej) chce specjalizować się w trzech konkretnych obszarach i włączyć do swojej oferty tytanowe implanty kręgosłupa oraz tytanowe protezy kolana i biodra. Firma poszukuje umów dystrybucyjnych głównie z producentami europejskimi.

medyczna

BRRU20200213007

Rosyjskie przedsiębiorstwo produkuje innowacyjne urządzenie do poprawy homeostazy (samoregulacji) elektromagnetycznego promieniowania EHF (promieniowanie urządzeń wysokiej częstotliwości). Spółka poszukuje nowych niezawodnych dostawców specjalnego sprzętu elektronicznego (diody półprzewodnikowe, tranzystory, czujniki elektroniczne) z do zawarcia korzystnej dla obu stron umowy.

elektroniczna

BRDE20200218001

Niemiecka firma, specjalizująca się w obróbce metali za pomocą komputerowego sterowania numerycznego (CNC), produkuje, montuje i testuje wysokiej jakości precyzyjne części. Firma poszukuje podwykonawców z branży motoryzacyjnej we wszystkich krajach europejskich.

mechaniczna, motoryzacyjna

BRCN20200310001

Zaawansowana technologicznie chińska firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie systemów ochrony  robotów przemysłowych pilnie szuka europejskiego dostawcy włóknin typu meltblown.

materiałowa

BRRU20200214001

Rosyjska firma produkuje systemy laserowe przenośnego wielopasmowego polarymetru do określania stężenia substancji i pomiaru zawartości cukru.  Są one wykorzystywane w przemyśle wytwórczym i chemicznym. Firma poszukuje nowych dostawców obwodów elektronicznych i materiałów niezbędnych do produkcji polarymetru. 

elektroniczna

BRQA20200318001

Ten katarski producent farmaceutyczny środków antyseptycznych, syropów, kremów i maści szuka dostawcy alkoholu etylowego (Etanol) 99,9%.

farmaceutyczna

 

Newsletter st

UWAGA

Gdyby wśród naszych ofert nie znalazły się takie, którymi jesteście Państwo zainteresowani, zawsze możecie poprosić naszych konsultantów, by poszukali ofert wg Państwa kryteriów.

Zapraszamy do kontaktu również wtedy, jeśli chcecie Państwo stworzyć własne oferty promowane przez Enterprise Europe Network.

 Korzystanie z usług Enterprise Europe Network jest bezpłatne.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wybraną ofertą, prosimy o podanie wybranych numerów referencyjnych w formularzu kontaktowym (do pobrania poniżej) i przesłanie go na adres e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FORMULARZ

 

 

 een KE

 

 

 

 

 

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter