Odwiedziny

Online

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

giełda

 

Konsorcjum West Poland sieci Enterprise Europe Network działające w województwach: dolnośląskim, opolskim,  lubuskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim,  jako partner imprezy, serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w Międzynarodowych Giełdach  Kooperacyjnych, które będą  towarzyszyć największym na świecie targom przemysłowym Hannover Messe.

Giełdy to uprzednio zaaranżowane rozmowy biznesowe, które z reguły trwają od 20 do 30 minut i odbywają się wg  wcześniej ustalonego harmonogramu. Takie spotkania pozwalają na wstępną prezentację i zapoznanie się z ofertą potencjalnych partnerów biznesowych, technologicznych i badawczych.

Impreza przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie: rozwiązań przemysłu 4.0 i Smart Factory,  rozwiązań software i hardware IT/ICT dla przemysłu, drukowania w technologii 3D, produkcji przemysłowej, obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej, fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej, zarządzania energią, automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych oraz robotyki.

Jeśli poszukują Państwo nowych kontaktów, odbiorców produktów/usług, podwykonawców, dostawców, partnerów do projektów badawczych i technologicznych zapraszamy do rejestracji do 15 lutego br., wówczas udział w imprezach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje nt. giełd kooperacyjnych dostępne są w ulotkach do pobrania ze strony www oraz na stronach poszczególnych imprez:

http://www.b2fair.com/hannovermesse2019

https://technology-business-cooperation-days.b2match.io

 

 

Spotkania brokerskie Technology & Business Cooperation Days, HANNOVER MESSE 2019 - Ulotka informacyjna

 

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych HANNOVER MESSE 2019 1-5 kwietnia 2019 - Ulotka informacyjna

Submit to FacebookSubmit to Twitter