Kwestionariusz dla MŚP dotyczący zakłóceń w łańcuchu dostaw w Europie spowodowanych przez COVID-19

 

ankieta

 

 

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do wypełnienia ankiety dotyczącej wpływu COVID-19 na sytuację MŚP.

Pandemia COVID-19 wywołana przez koronawirusa doprowadziła do niespotykanego światowego spowolnienia gospodarczego.

Szczególnie ucierpiały małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), a kryzys i jego skutki stanowią zagrożenie dla działalności gospodarczej i często prowadzą do zakłóceń w łańcuchu dostaw. 

Komisja Europejska we współpracy z Europejską Siecią Przedsiębiorczości zachęca MŚP w Europie do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pandemią wywołaną przez koronawirusa. W ankiecie skoncentrowano się przede wszystkim na zakłóceniach w łańcuchu dostaw, a także na tym, w jaki sposób można w związku z nimi wspierać MŚP. 

Celem niniejszego kwestionariusza jest szybkie zebranie informacji, które pomogą Komisji Europejskiej w skalibrowaniu jej polityki na rzecz ożywienia gospodarki. Zebrane odpowiedzi będą bardziej szczegółowo wykorzystywane przez funkcję wczesnego ostrzegania utworzoną przez Komisję Europejską, której celem jest rozwiązanie problemów europejskich przedsiębiorstw związanych z łańcuchem dostaw. 

Ponadto MŚP wypełniające ankietę mogą zwrócić się o dalsze wsparcie w ramach istniejących europejskich sieci wsparcia dla przedsiębiorstw.

Napiszcie do nas! Ankieta jest anonimowa i wypełnienie jej zajmuje mniej niż 10 minut. 

Jeśli chcą Państwo otrzymać wsparcie, na końcu ankiety mogą Państwo podać swój adres e-mail. Dane te będą traktowane jako poufne, zgodnie ze szczegółowym oświadczeniem o ochronie prywatności.

 

Ankieta "Kwestionariusz dla MŚP dotyczący zakłóceń w łańcuchu dostaw w Europie spowodowanych przez COVID-19"

 

Wypełnione ankiety prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Submit to FacebookSubmit to Twitter